Сільське господарство України пов’язане з багатьма проблемами: непередбачуваними погодними умовами, хворобами сільськогосподарських культур, проблемами зрошення та боротьбою зі шкідниками.

Обприскування RPA (Remote Pilot Aircraft) – надзвичайно економічне рішення для внесення хімічних речовин у повітря. Маневреність БПЛА (безпілотного літального апарату) дозволяє пілоту обслуговувати ізольовані або важкодоступні зони та ділянки, які потребують реабілітації та/або стабілізації. У поєднанні з повітряним обстеженням безпілотники можуть використовуватися для обслуговування областей, де необхідна обробка, у рідкій або гранульованій формі.

Інтелектуальне управління польотом за допомогою помічника бортової технології та RTK дозволяє БПЛА досягти немислимої точності та підтримувати необхідну висоту польоту над рослинністю.

Аеродинамічний дизайн БЛА з інтеграцією сопел CDA (Controlled Droplet Application), сертифікованих Квінслендським університетом, забезпечує відмінні результати, усуваючи дрейф розпилювачів, забезпечуючи при цьому чудові результати, прискорюючи розпилення, збільшуючи його охоплення.

  • Доведено, що дрон швидший, ніж традиційні методи застосування ЗЗР
  • Інтелектуальне управління, яке реєструє статус служби, щоб забезпечити точність застосування для кожного проекту.
  • Точна навігація на сантиметровому рівні, рівномірний посівів. 
  • Покривайте більші площі за менший час, зменшуючи робочу силу і використання хімічних речовин.

Зв’яжіться з нами