Сільськогосподарські рішення

Сільськогосподарський дрон XAG XP 2020

Центр технологій, край продуктивності

Сільськогосподарський безпілотник революціонізував сільське господарство

Відповідно до Організації Об’єднаних Націй та їх порядку денного на 2030 рік, однією з 45 Цілей сталого розвитку (ЦУР) є знищення голоду у світі до 2030 року. В даний час 821 мільйон людей страждає від голоду в усьому світі, що дорівнює кожному дев’ятому. Ці цифри викликають занепокоєння, але за оцінками приросту населення до 2050 року чисельність населення в світі зросте до дев’яти мільярдів. Фермери зобов’язані збільшити виробництво на 60 відсотків, щоб забезпечити зростання чисельності населення. Завдяки такій революційній технології, як сільськогосподарський дрон, фермери можуть задовольнити ці вимоги, оскільки це спрощує обстеження, посів та обприскування сільськогосподарських культур. XAG Australia – один з провідних світових виробників безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Дрони допоможуть фермерам швидше та ефективніше доглядати свої культури.

Про XAG Україна

Безпілотники легко та швидко збираються, для їх складання потрібно лише десять хвилин. Дизайн полегшує транспортування та обслуговування на великих відстанях. Чому б не застосувати цю революційну технологію у своєму господарстві?

Зв’яжіться з нами, щоб почати економити час та гроші з придбання Вашого сільськогосподарського безпілотника.

Чого очікувати від XAG Україна щодо дронів для сільського господарства

Ми розробляємо сільськогосподарські технології, які спрощують процес для фермерів по всій Україні. В даний час ми пропонуємо кілька варіантів, які містять різні функції, які допоможуть вам, залежно від ваших фермерських вимог.

P30 – найкращий безпілотник для захисту рослин. Він може розпорошувати краплі мікронного рівня з обертового обприскувального диска, щоб рівномірно розподілити посіви. В результаті ви можете регулювати дрібність або розмір крапель. Завдяки швидкості польоту та потоку розпилення досягається неймовірна ефективність, до 14 га на годину, що дорівнює роботi сотні робітників, які виконують ту саму роботу. Одна людина може керувати п’ятьма непілотованими повітряними системами, щоб підвищити вашу ефективність. Ця модель має розумний резервуар для рідини, який підключений через Bluetooth для відображення кількості рідини, доступної в режимі реального часу, і точно розраховує витрату без витратоміра.

Ви можете встановити параметри обприскування в додатку і спостерігати, як дрон відображає ваші інструкції, незалежно від типу місцевості.

Переваги використання сільськогосподарських безпілотників в Україні

Багато фільмів у 70-80-х роках прогнозували схоже майбутнє. Немає сумнівів, що технологія допомогла просунути кілька галузей та автоматизувала різні процеси. Безпілотники або повітряні системи без екіпажу існували десятиліттями, але їх основні обов’язки відрізнялися від сучасних. Вік технологій призвів до розробки безпілотника для сільського господарства, де фермери можуть збирати важливі дані про стан врожаю та приймати рішення на основі інформації, яку вони отримують із дрону. Деякі з переваг використання ПСБ у сільському господарстві приносять кращі врожаї, ефективно використовуючи ресурси та збільшуючи прибуток при зменшенні витрат.

Традиційні методи огляду землі включали перегляд супутникових знімків здалеку, щоб отримати хоч якесь уявлення про посіви. Використання дронів XAG дозволяє вам наблизитись до майбутнього і отримати інформацію неперевершеної якості та точності. Датчики на безпілотнику в поєднанні з високоякісними камерами створюють зображення з високою роздільною здатністю, які є критично важливими для ефективного управління посівами. Крім того, дрон може парити на невеликій висоті, щоб зробити чіткіше зображення.

Мабуть, однією з найбільших проблем для фермерів було рівномірний розподіл добрив, води та пестицидів на сільськогосподарські культури, щоб забезпечити стабільне зростання. Ця робота може виконуватись дроном. Безпілотник несе удобрювальну рідину або пестициди як корисне навантаження і рівномірно розпорошує його на посіви відповідно до вказівок контролера. Ви також можете запрограмувати безпілотник пройти заздалегідь визначений шлях, щоб усі ваші врожаї отримували ідеальну кількість добрив та пестицидів.

Зміна клімату негативно вплинула на фермерів у всьому світі. Екстремальні погодні умови – це реальність, з якою доводиться стикатися фермерам, щоб забезпечити зростання врожаю. Фермерам важко передбачити погодні умови, а посуха, повені та шторми є перешкодою для продуктивності. Використання сільськогосподарського безпілотника допомагає точно контролювати та захищати рослини. У районах, які зазнають сильної посухи, дрон може визначити, яким культурам терміново потрібна вода, і ви можете обережно використовувати ці ресурси, не витрачаючи їх даремно. Безпілотники можуть оцінювати втрати врожаю після наслідків шторму, що в свою чергу прискорює процес відновлення.

Крім того, фермерські безпілотники дозволяють заощадити гроші, які ви зазвичай витрачаєте на найм пілотованого літака або заправлення трактора, щоб вирушити у поле. Економте з сучасними технологіями, щоб збільшити своє виробництво.

Що слід розглянути, перш ніж вибирати дрони в сільському господарстві в Україні

Отримати доступ до сільськогосподарського безпілотника порівняно просто, і вони, як правило, недорогі. Перш ніж вирішити перетворити свою ферму на сучасну, техноферму, слід ретельно врахувати різні фактори.

Ви повинні розуміти причини, чому ви купуєте безпілотник. Ці сільськогосподарські дрони мають кілька функцій, які включають обстеження врожаю, посадку насіння, обприскування та моніторинг рослин. Ви повинні визначити основну функцію вашого фермерського безпілотника. Крім того, бажано проконсультуватися з юристом для вирішення правових аспектів поводження з безпілотником у комерційних умовах. Дізнайтеся, яким типом дронів ви можете легально літати у своїй місцевості. Доцільно вивчити інструкції з безпеки та керування пристроєм.

Після того, як ви встановили основну функцію свого безпілотника, ви повинні прийняти рішення щодо обладнання, яке підтримуватиме його основні обов’язки. Якщо ви хочете лише стежити за станом своїх посівів та полів, то вам потрібно приєднати високоякісну інфрачервону камеру, або якщо ви бажаєте, щоб дрон розпорошував пестициди та добрива, вам потрібно переконатися, що він має необхідну ємність та функціонал. Звичайно, вибране вами програмне забезпечення є критично важливим для підтримки обладнання. Після того, як дрон збирає дані, він обробляє їх за допомогою програмного забезпечення. Крім того, дуже ймовірно, що вам буде потрібно програмне забезпечення для навігації, організованих траєкторій польоту та картографування.

Доступно кілька типів дронів, але не всі з них підходять для сільського господарства. Безпілотники із фіксованим крилом та багатороторним двигуном ідеально підходять для ведення сільського господарства. Безпілотники з фіксованими крилами можуть здійснювати тривалі рейси і стійкі до аварій. Мультироторні безпілотники швидше налаштовуються і здатні злітати і приземлятися вертикально. Вони літають точніше, що ідеально підходить для фермера, який починає свою пригоду із сільськогосподарськими безпілотниками.