• Висока роздільна здатність
  • Захист від води та пилу IP65 для важких умов
  • Інфрачервоний нічний режим
  • Хмарний моніторинг. Керуйте своїми пристроями за допомогою ПК або смартфона.
  • Спільний доступ в режимі реального часу. Підтримується 4G.
  • Пряма трансляція

Призначений для протистояння воді та пилу

Створена з рівнем захисту IP65, фермерська камера IFC16S готова ефективно працювати в різних зовнішніх умовах, незалежно від полів, пагорбів, гір чи у пустелі. Вона також може впоратися із спекою, штормами та снігом.

Інтервальний знімок, знімайте кожну мить ваших культур.

За допомогою режиму зйомки з інтервальним таймером, IFC16S Farm Camera робить польові фотографії з будь-яким вибраним інтервалом і автоматично інтегрує всі зображення у відео. Погляньте детальніше на конкретний момент зростання врожаю або насолоджуйтесь відтворенням відео, щоб дослідити розвиток рослин у деталях.

Нове інфрачервоне нічне бачення.

Зазирніть крізь темряву. Раніше деякі шкідники могли наважитися ласувати урожай уночі. IFC16S Farm Camera має інфрачервоний нічний режим, ви змогли побачити нічне польове середовище. Слідкуйте коли завгодно, у будь-який час.

Функцію прямого потокової передачі

Просто натисніть кнопку на телефоні або комп’ютері, щоб перейти в LIVE режим. Камера IFC16S дозволяє фермерам перевіряти стан своїх врожаїв та контролювати будь-які сільськогосподарські заходи, такі як посів або обприскування, у режимі реального часу.

Управління кількома пристроями з будь-якого місця

Будь вдома або в дорозі, фермери можуть відстежувати в реальному часі стан своїх сільськогосподарських угідь та виявляти будь-яку потенційну хворобу врожаю на своєму ПК або смартфоні. Вбудований GPS забезпечує точне управління обладнанням.

Підтримка мережі 4G

Зображення та дані будуть одночасно передаватися в хмару через високошвидкісну мережу 4G.

Сонячне джерело живлення, працює навіть у дощові дні.

Панель сонячних батарей IP67, яка є простою в монтажі, має вбудований акумулятор ємністю 7500 мАг, що забезпечує потужну, екологічну енергію. Фермерська камера IFC16S може продовжувати працювати під час дощу, протягом 15 днів поспіль.